KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 broseez, aneese alku

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
aneese broosez
mentor
mentor
aneese broosez


Female group : mentors
hometown : district 4
face claim : holland roden

broseez, aneese alku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: broseez, aneese alku   broseez, aneese alku EmptyNed Avg 25, 2013 9:44 am

aneese alku broosez

YOU AND I, WE WERE BORN TO DIE.


AGE
24

SEXUALITY
hetero

MEMBERGROUP
mentors

HOMEPLACE
district 4



nikoli nisem čisto razumela razporeditve okrožij. najprej se zdi da so oštevilčena od najbogatejšega do najrevnejšega, a se je potem vmes pojavila napaka ko je bilo predhodno okrožje revnejše od nadaljnega. ampak nekaj sem vedela; četrto okrožje je bilo vedno dokaj bogato in eno ljubših kapitolu, zaradi pridelkov in vedno dobro pripravljenih tributov. moji prijatelji so to jemali kot bonus, sama pa spet nisem vedela kaj naj si mislim. ampak saj veste. vsako okrožje potrebuje eno ali več družin, ki imajo pomisleke o tem režimu. no, sama sem odraščala v taki družini. starša sta me vzgojila v svobodomiselno dekle z nekoliko preveč dolgim jezikom, ki je govorilo in izražalo mnenje vsepovprek. a s šarmom sem znala  zamegliti učinke svojega predrznega govorjenja, kar je verjetno edino zaradi česar sem obdržala prijatelje, čeprav so me ti velikokrat gledali postrani. naše družine niso imeli ravno v čislih in njihove starše sem velikokrat slišala govoriti, da bo naše govorjenje celotnemu okrožju nakopalo srd kapitola. a jih nisem jemala resno. pravzaprav se nisem brigala za nič kar so rekli. zdaj lahko v meni prepoznate odločno in neodvisno dekle, a sama se bolj vidim kot naivno deklico, ki živi v pravljici, ima predolg jezik in se ne zaveda resničnega sveta. toda leto, ko so me na dan žetve vpoklicali v igre je vse spremenilo. ne vem, kje so bili tisti prostovoljci. in ko se je po od tišine pokajočem prireditvenem prostoru razleglo moje ime, sem bila upravičeno šokirana. ampak to je bil le začetek. šele ko se je pred mano znašel celoten kapitol, sem se zavedla kako neizkušena sem. samo svojemu mentorju in celotni ekipi se lahko zahvalim, da sem bila tista, ki je preživela. pomagali so mi iz mene izvleči prednosti, ki se jih še zavedala nisem. kolikokrat sem v areni mislila, da se bom zlomila. kolikokrat sem le čakala da me najdejo in umorijo. kolikokrat sem bila v celotnih igrah na robu solz. kolikokrat sem preklela zgrešeno vzgojo svojih staršev. in kolikokrat si še zdaj želim, da bi bila ena tistih ki so umrli. da ne bi bila tista, zaradi katere je moralo ugasniti 11 življenj. domov sem prišla popolnoma spremenjena. bolj močna, nič več naivna, svoj dolg jezik pa sem znala zavrteti prav. do staršev sem gojila globoko zamero. izgubili smo vse stike in brezbrižno sem se odselilla v vas zmagovalcev. pa sem res zmagovalka? ali le ena od tistih, ki ima na vesti 11 življenj? ki je nekoč brezsrčno umorila živo bitje. in ki je nikoli več ne bo zajel tisti občutek brezskrbnosti, ki te ponese med oblake.


KATE. 13 3/4. ABOUT 4Y. PM ME DARLINGS!.


Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god
ursh



broseez, aneese alku Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: broseez, aneese alku   broseez, aneese alku EmptyNed Avg 25, 2013 9:46 am


broseez, aneese alku Untddditled-3
Nazaj na vrh Go down
 
broseez, aneese alku
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
accpeted
-
Pojdi na: