KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 ERMANOP, kerghly sentie

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
kerghly ermanop
tribute
tribute
kerghly ermanop


Female group : tribut
hometown : district 7
face claim : lily collins

ERMANOP, kerghly sentie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ERMANOP, kerghly sentie   ERMANOP, kerghly sentie EmptyNed Avg 25, 2013 11:41 am

kerghly sentie ermanop

WE'RE JUST BROKEN THINGS


AGE
20

SEXUALITY
hetero

MEMBERGROUP
tribut

HOMEPLACE
district 7



"čuden občutek je, ko veš da te opazujejo vsi, a sta okoli tebe le temačen gozd in smrtna tišina. čudno je, ko se zavedaš, da življenje zunaj normalno teče naprej, ti pa si ujet v areno smrti. in pod tabo leži onesposobljen fant, ki si ga tolikokrat videla na urjenju. "zamahni karghly." mi odzvanja v glavi. moja roka je dvignjena visoko in le en zamah s sekiro podobni reči me loči od smrti sotekmovalca. od zmage. od rešitve iz tega pekla. samo zamahniti moram. kaj me pa stane? za kaj drugega pa še živim?"

nenadoma se mi pred očmi zavrti celotno življenje. občutek je nepopisen ko s ti dogodki tvojega življenja nendoma odvrtijo kot posnetek. življenje majhne deklice v revnem sedmem okrožju, ki je večino časa preživela v bližnjih gozdovih. družine tako rekoč nisem imela. do tretjega leta sem živela z rosno mladim očetom, ki mu je mama takoj po rojstvu besno porinila v roke 'nemaren zarodek' in izginila. vsaj tako je rekel on. najin odnos je bil krhek. precej. le malo je manjkalo pa bi se zlomil. skrbel je zame, kakor je vedel in znal. koliko pa lahko za dete naredi komaj 15-letni fant? čeprav se je pri tem odrezal dokaj dobro. nekako pa sem vedno čutila, da do mene goji le tisto obvezo. ničesar drugega, bolj ljubečega. morda je celo mene krivil za njegov in mamin razhod. že tako težkega življenja v revščini mi ni ravno olajšal, me je pa naučil vrlin preživetja in ravnanja z različnimi orodji, ki sem jih kmalu znala uporabljati v kakršenkoli namen. nisva bila tesno povezana, a vseeno se spomnim dne, ko je pri 18 postal eden od tributov. štela sem le rosna 3 leta in nek sosed me je dvignil v zrak, da sem bolje videla. videla kako se je brezizrazno povzpel na oder. kako mi ni namenil niti pogleda. in kako je odšel. nekaj tednov pozneje so ga ubili v areni. ostala sem brez vsega. v najino revno kočo se je priselila neka zadirčna ženska, ki je odtlej nič kaj lepo skrbela zame. čeprav tudi z očetom že rečeno nisem imela trdnega odnosa, sem ga pogrešala. na nek čuden način je kot oče našel prostor v mojem srcu. in igre so ta košček iztrgale. tako rekoč sem bila prepuščena sama sebi. če sem se hotela najesti sem morala hrano poiskati v gozdu. od gennsiew, sem namreč dobila le kakšen piškav obrok na dan, ostali skupni trenutki pa so minili v nadiranju, kakšna neuporabna lenoba sem. tako sem raje ostala stran od doma in poskušala najti zaposlitev v gozdu. nisem imela ničesar, za kar bi bilo vredno živeti. le gozd in delo. kar se je spremenilo, ko je tudi zame napočil čas, da stopim po očetovih stopinjah. kot tributka sem imela le 14 let. in igre so postale nekaj za kar sem živela. zmaga je postala moj cilj, da se končno rešim spon svojega preteklega življenja in začnem znova. pobijanje v areni mi spričo vsega česar sem se naučila doma ni predstavljalo večjih težav. pritegnila sem ljudi, neusmiljeno pobila nasprotnike in zmagala. spomnim se kako sem naposled le zadala zadnji udarec. želela sem, da bi me preplavil občutek olajšanja. a vse te smrti, ki sem jih imela na vesti, so bile očitno preveč. nekako sem se zaprla pred zunanjim svetom. nikogar nisem imela, ničesar. le odselila sem se v vas zmagovalcev in pričela živeti veliko bolj lagodno življenje od prejšnjega. a zato nič manj trpeče. še vedno iščem svoj cilj in ko ga bom našla, bom zanj živela. kot do zdaj. nimam in nikoli nisem imela nikogar, ki bi mu bilo mar zame. zato tudi sem taka kot sem. privlačno dekle, ki večino časa preživi v samoti in se skoraj nikoli ne nasmehne. nekaj trenutkov slave sem užila, ko sem se vrnila v okrožje. drugače pa nič več. to, da bom morala spet nastopiti n igrah, me ne gane. gnala se bom za zmago kot nekaj let poprej. če pa umrem, mi je tudi vseeno. k ničemur in nikomur se nimam vrniti. nihče me ne bo pogrešal. s tem sem se že zdavnaj sprijaznila in tako je tudi prav.

"slišala sem pok, ki je naznanil smrt še zadnjega tekmovalca in glas je oznanil moje ime. ime zmagovalke. potem je spet napočila smrtna tišina. utrujeno sem se zvalila s trupla in pustil solzam prosto pot. končala sem to krvavo pot, polno krivde, ki me bo spremljala do konca življenja. bila sem umazana in utrujena, a mi ni bilo mar. čutila sem tisto dno osebe, kakršna sem bila. patetično dekle, ki nima ničesar drugega kot da se žene za nečim kar ji trenutno pride na pot. nisem zmagovalka. sem pomilovanja vredna oseba, ki bi morala že zdavnaj ležati pod zemljo. ampak usoda me bo še naprej mučila, to sem čutila. bo že prišel moj čas."


KATE. 13 3/4. ALOT. JUST PM ME.




Nazadnje urejal/a kerghly ermanop Pon Avg 26, 2013 5:18 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
karleight hewnus

karleight hewnus


Female group : tributes
hometown : district 4
face claim : zoey deutch

ERMANOP, kerghly sentie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ERMANOP, kerghly sentie   ERMANOP, kerghly sentie EmptyNed Avg 25, 2013 11:58 am


ERMANOP, kerghly sentie Untddditled-3
Nazaj na vrh Go down
 
ERMANOP, kerghly sentie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
accpeted
-
Pojdi na: