KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 VILLENEUVE, aliana etaine

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
aliana villeneuve
tribute
tribute
aliana villeneuve


Female group : tribute.
hometown : district 2.
face claim : taylor marie hill.

VILLENEUVE, aliana etaine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: VILLENEUVE, aliana etaine   VILLENEUVE, aliana etaine EmptyPon Avg 26, 2013 10:26 am

aliana e. villeneuve

let me go, i will run, i will not be silenced


AGE
20

SEXUALITY
hetero

MEMBERGROUP
tribute

HOMEPLACE
district 2



"živjo aliana. kako se počutiš, ko mogoče zadnjič sediš v tej sobi v drugem okrožju in se zavedaš, da se z malo nesreče ne boš več vrnila sem?"
zazrla sem se v oči spraševalcu, ki je pisal za novice drugega okrožja. po tem, ko sem bila izžrebana, sem pričakovala, da se bom vsaj lahko poslovila od bratov, ne pa da mi bodo natrpali v sobo nekega neumnega novinarja, ki samo hoče zaslužiti in ga po pravici povedano prav briga zame in za to, če se vrnem živa. "kako se počutim? hja, počutim se razočarano in jezno, ker ste mi odvzeli možnost, da se mogoče še zadnjič vidim z brati, kako prekleto drugače bi se lahko počutila?" oči so se mu razširile in bilo mi je jasno, da tega vsekakor ne bo objavil. prekrižala sem roke na prsih in se jezno zastrmela predse v neko škatlo, ki je tam stala za okras.
"prosim te, odgovori na samo teh par vprašanj. ali se veseliš vrnitve v areno?"
prasnila sem v smeh, zraven pa bi skoraj zajokala. smilili so se mi ljudje, ki so nas, zmagovalce iger, poveličevali, potem pa še mislili, da se vrnitve v areno veselimo. no, za ostale ne vem, toda jaz se je vsekakor ne. pred štirimi leti sem mislila, da sem končno končala z treniranjem že od zibke, toda očitno bo konec šele čez leto - no, če bom seveda preživela, kar pa zagotovo bom. "ne bi mogla reči, da se vrnitve ravno veselim, vsekakor pa sem vznemirjena. te igre bodo še zanimive in nestrpno jih pričakujem," sem sarkastično odgovorila. naj kar ljudje prebirajo te laži. briga me.
"pred štirimi leti so te označili za noro, ker si zadnjega tributita, ko je bil na robu smrti, celega pregrizla in spraskala. imaš to namen narediti tudi letos?"
v misli sem si priklicala ta prizor. da, hotela sem, da se me po nečemu zapomnejo. in sem naredila prvo stvar, ki mi je padla na pamet - tributa sem pregrizla, da se mu je kri ulila, nato pa ga še celega spraskala z nohti. takrat so mi tudi nadeli vzdevek "nora volkulja," ki se mi je sicer zdel smešen, ampak sem ga sprejela. no, vsekakor bi se zame lahko spomnili kaj bolj izvirnega, glede na to, da vsak ravno ne prezgrize in spraska nasprotnika. "vsekakor, da. zdaj tudi vem, kje ugrizniti, da bolj boli. tako da, pazite se, nora volkulja se vrača v areno." obraz sem v tistem trenutku spremenila v kamnit in ubijalski, da se je vedelo, kakšna so moja načela.
"no.. hm.. še zadnje vprašanje.. godpodična villeneuve.. kakšen je tvoj moto za naslednje igre, ki te čakajo? kateremu motu boš sledila in z njim tudi.. no, preživela?"
resno? imela sem vse, kar si si zamislil, še srečno besedo sem imela, ampak mota pa zares ne. ravno zato sem se v tistem trenutko še preveč zamislila v vse besede, ki sem jih kdajkoli slišala. bilo mi je jasno, da morajo biti besede nekoga, ki mi je bil blizu, saj sem poslušala samo besede ljudi, ki so mi kaj pomenili. no, teh vsekakor ni bilo veliko. pravzaprav bi med njih lahko štela samo brate, ki so me skozi vsa ta leta vzgajali, ker starši nikoli niso imeli časa zame. prav zaradi njih sem bila takšna - nepopustljiva, trmasta, nezaupljiva, bojevita, močna, groba in hladnokrvna. prav zato sem bila kot volk - ni me brigalo za nikogar drugega, razen za moj trop. za mojo družina. za moje bližnje. v tistem trenutku pa sem se tudi spomnila besed, ki sem jim v igrah vedno sledila in jih je izrekel ravno moj najstarejši brat. "ubijaj, ali bodi ubit."


ARYA. 14. ABOUT 3 YEARS. PM.


Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god
ursh



VILLENEUVE, aliana etaine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VILLENEUVE, aliana etaine   VILLENEUVE, aliana etaine EmptyPon Avg 26, 2013 10:31 am


VILLENEUVE, aliana etaine Untddditled-3
Nazaj na vrh Go down
 
VILLENEUVE, aliana etaine
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» district 2 female. VILLENEUVE ALIANA

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
accpeted
-
Pojdi na: