KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 kowalski, electra magnolia

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
electra kowalski
tribute
tribute
electra kowalski


Female group : tributes
hometown : district 1
face claim : sarah gadon

kowalski, electra magnolia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kowalski, electra magnolia   kowalski, electra magnolia EmptyPon Avg 26, 2013 10:13 pm

electra magnolia kowalski

SETTING FIRE TO OUR INSIDES FOR FUN


AGE
18

SEXUALITY
bisexual

MEMBERGROUP
tributes

HOMEPLACE
district 1




zmaga prvega okrožja!
1. december, 1598. izvod časopisa
po dolgem času bojevanja in vsakdanje nevarnosti, smo končno dobili zmagovalko teh 221. iger. po velikih pričakovanjih prihaja zmagovalka prav iz prvega okrožja, kar je navdušilo marsikatera moška srca. electra m. kowalski se bo v prvo okrožje vrnila jutri ob sončnem zahodu kar pomeni, da bo kasneje še dovolj časa za vse kakršno slavje in veselje. mladenka pravi, da je presegla lastna pričakovanja in da je bilo tisto kar jo je lahko spravljalo k življenju prav njena družina, ki je po takšnem dogodku v soju luči. več o letošnji zmagovalki 221. iger v prihodnjem številki laskavega časopisa.

electra. pri nas doma je bilo vedno malo bolj noro. življenje v prvem okrožju je vsekakor bilo idilično in če ne celo perfektno. veliko dobrih surovin in veliko denarja. sploh po tistem, ko sem se domov vrnila kot zmagovalka. seveda pa ne morem reči, da se mi že vse življenje godi samo dobro in nič slabega, ravno nasprotno. ime mi je electra. to ime sem dobila po eni mami, ime magnolia pa po drugi. sedaj veste o čem govorim, kajne? ne, nisem bila posvojena. bolje rečeno je ena od mojih mam zanosila z enim od gostiteljev, ki je nekoč vodil te velike igre in je potem rodila mene. morda mi je bilo že takrat v zibelko položeno, da bom rojena zmagovalka. vsekakor ne zaradi moje taktike, pač pa bolj zaradi poznanstva in pameti. nikoli nisem bila prav dobra v bojevanju, a imela sem taktiko in pomoč iz strani sodnikov, kar je vsekakor pomagalo k moji zmagi.

syrena. z electro sva najboljši prijateljici že od kar pomnim. njeni mami sta se že od nekdaj dobro razumeli z mojo mamo in tako sva se nekako tudi midve zbližali in ljudje pravijo, da sva kot rit in srajca. *smeh* electra je na čase naivna, jezikava, veliko sanjari in ni tiste vrste punc, ki bi padale na najlepše tipe in bi se jih potem držale kot klop. je precej ljubosumna morda celo egoistična. marsikdo ji očita, da se po njeni zmagi veliko vlači naokrog, najsi bodo to punce ali fantje. kot najboljša prijateljica jo vsekakor razumem. veliko prestaja in takšna dejanja pravi, da ji dajejo razum in ščitijo njen nagon. in po tistem, ko so kar naenkrat dejali, da se bo morala vrniti v areno. no, iskreno povedano mislim, da jo je noro strah. ni preveč dobra bojevnica in zadnja zmaga, je bila zagotovi dokaz, da imata njeni mami precej veliko po znanstven in denarja. tokrat pa naj bi bili v komisiji povsem drugi ljudje kar ji ne bo veliko pomagalo. in dejstvo, da bi izgubili electro je hujša kot karkoli.

gardol. ne poznam electre, a pravijo, da je očarljiva mladenka in strastna ljubimka. tako vsaj pravi gydon, njen bivši tip, s katerim naj bi bila v zvezi celo nekaj mesecev. po tistem kar sem govoril z njim pravi, da je drugače super punca in zakon oseba, ampak da se boji vezat in da ima težave s tem, da sploh komu zaupa. nekateri pravijo, da je to zato ker nikoli ni imela očeta in da naj bi dve mami slabo vplivali nanjo. po pravici? ne verjamem tem bedarijam. takšna dekleta ponavadi samo hrepenijo po pozornosti in nečem, kar jim bo dajalo vedeti, da so vsemogočne, čeprav so v resnici totalno bedne in je vse kar jih spravlja gor denar.


EUSTACE. 16. 4+. PM.


Nazaj na vrh Go down
electra kowalski
tribute
tribute
electra kowalski


Female group : tributes
hometown : district 1
face claim : sarah gadon

kowalski, electra magnolia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kowalski, electra magnolia   kowalski, electra magnolia EmptyPon Avg 26, 2013 10:14 pm

    and this is done! :3
Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god
ursh



kowalski, electra magnolia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kowalski, electra magnolia   kowalski, electra magnolia EmptyPon Avg 26, 2013 10:43 pm


kowalski, electra magnolia Untddditled-3
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





kowalski, electra magnolia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kowalski, electra magnolia   kowalski, electra magnolia Empty

Nazaj na vrh Go down
 
kowalski, electra magnolia
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» district 1 female. KOWALSKI ELECTRA

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
accpeted
-
Pojdi na: