KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

/ and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /

Go down 
AvtorSporočilo
jin savandis

Male group : tribute
hometown : district 3
face claim : keegan allen

ObjavljaNaslov sporočila: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 12:23 am

welcome to my graphic garden! da ne bom predolga, saj vsi veste, kako to gre - izdelujem večinoma avatarje 150x200 (tudi druge mere, just tell!) in slike za opis/plot/karkoli 500x300 (tudi druge mere, just tell!). naročilo oddate tako, da odgovorite v to temo s svojo željo, obvezno je ime fcja in kaj potrebujete + mere, če pa fc nima tako blazno veliko slik bi prosila še za kakšno uporabno galerijo. spodaj so še primeri mojega dela, and that would be it. enjoy! :smitten:

"follow your inner moonlight; don't hide the madness."
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
aliana villeneuve
tribute
tribute

Female group : tribute.
hometown : district 2.
face claim : taylor marie hill.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 12:25 am

can you please do 150x200 taylor marie hill ((vem da nima nekej blazno dobrih slik in to ampak ja)). zgornje tri ikonce so mi ful všeč  
Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 12:39 am

150x200 logan lerman and alexandra daddario! thanks hun!  
Nazaj na vrh Go down
karleight hewnus

Female group : tributes
hometown : district 4
face claim : zoey deutch

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 12:45 am

zoey deutch 150x200 and a giant picture 600x350, i will love you forever
Nazaj na vrh Go down
jin savandis

Male group : tribute
hometown : district 3
face claim : keegan allen

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 2:39 am

oh-so-beautiful taylor marie hill for aliana! dejansko ima več dobrih slik kot sem pričakovala, and she's a real beauty :3

adorable logan lerman for ursh! glede na to da nima nekih novih slik sem ti nardila ene par novih, so pa v galeriji še stari (:

"follow your inner moonlight; don't hide the madness."
Nazaj na vrh Go down
aliana villeneuve
tribute
tribute

Female group : tribute.
hometown : district 2.
face claim : taylor marie hill.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 3:05 am

ohmy, thank you, i'm so loving it! it's amazing  
Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sre Avg 28, 2013 4:10 am

i love it, like always! saj veš da si moja vzornica v art. x3
Nazaj na vrh Go down
caelyn ravendell
tribute
tribute

Female group : tribute
hometown : district 12
face claim : gemma arterton

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   Sob Avg 31, 2013 8:36 am

some gemma arterton would be beyond perfect :p.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: / and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /   

Nazaj na vrh Go down

/ and if you're offering me diamonds and rust, i've already paid /
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1