KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 HEWNUS, karleight

Go down 
AvtorSporočilo
karleight hewnus

karleight hewnus


Female group : tributes
hometown : district 4
face claim : zoey deutch

HEWNUS, karleight Empty
ObjavljaNaslov sporočila: HEWNUS, karleight   HEWNUS, karleight EmptyTor Avg 13, 2013 11:31 pm

karleight raven hewnus

SACREFICE ALL THEM TEARS IN MY EYES, OH


AGE
25

SEXUALITY
straight

MEMBERGROUP
mentors

HOMEPLACE
district 12



Karleigh…ne vem.  Zaradi nje vendar sedim tu. Brez njene pomoči pred osmimi leti nisem imel velikih možnosti za zmago na Igrah. Ne,  moje možnosti so bile nične. Nisem bil fizično močen, nisem preveč inteligenten in spreten. A v enem tednu, medtem ko sem čakal da bom poslan v gotovo smrt in ko je ona iz mene poskušala narediti nekaj kar nisem in me pripeljati iz arene živega, sem se naučil več kot v vsem svojem življenju. Zame je bila rešilna bilka.
Spomnim se, ko sem bil štirinasjtletni deček in gledal še ene igre, gledal kako bosta umrla še dva tributa iz našega okoržja. Karleight, ona ni navadno dekle. Nikoli je nisem poznal, bilo je le nasmejano dekle, veselo, iznajdljivo, vedno v družbi prijateljev. Vedno več je bilo možnosti da bo poslana v areno, saj je svoji družini priskrbljevala hrano, a ostali sta ji le še dve leti. Kako ironično, dopolnila je šestnajst let in naslednji dan se je njeno ime razleglo po trgu. Spomnim se njenga izraza na obrazu. Postal je tako mil, nasmešek je zbledel, kot da ga nikoli ni bilo, in… ni bila presenečena. Stopala je počasi, njen izraz ni bil paničen, a njeni prsti in telo se je treslo kot šiba na vodi. Bila je stara šestnajst let. A oči prebivalcev niso počivale na temnolasem dekletu, ki se je povzepnjalo na oder a njenem stricu, katerega brat – karelightin oče – ga je nadomestil v igrah in zmagal. A sedaj ga ni več. Kako ironično – spet - , da gre zmagovalčeva hči v areno. Mogoče so ljudje le čakali glas njene starejše sestre, a vse je bilo tiho.
Raven je bila, no, kot šestnajst letna prebivalka četrtega okrožja, majhna, suha. Njena ocena je bila 9 – poklicni tributi, so jo že pred samimi igrami vzeli za svojo, saj, meter in pol veliko dekle ne more kar tako dobiti tako visoke ocene. Njen nastop na odru je bil fantastičen, karizmatičen, zgovoren, čeprav je bilo vse le igra. Vse to, vse je le igra, le šov za gledalce. Šov kjer umre 23 otrok. Le šov. Do fanta iz dvanajstega, se ni vedla kot do svojega sovražnika, vedla se je kot do svojega prijatelja, kot do nekoga s katerim bo preživela ta pekel. Skoraj vse kar je prijela v roke, z vsem se je znašla. Z metanjem nožev – no toliko moči da ga je zalučala je že imela, kljub temu da ni zadela točno tja, kamor je želela, v bojo tudi, bila je majhna, spretna, hitra, vsak gib je uporabila v svoj prid.Z lokom in sekiro se je že znašla če je bila nuja. Četrto okrožje. Edina stvar katera se je v njenih rokah spremenila v morilsko orožje je bil trident. Bil je osmi dan iger, ostalo je 11 tributov,  a temnolaska, ki je bila bolj podobna angelu kot morilcu je v svojem naročju držala umirajočega fanta iz četrtega okrožja. Njen pogled je postal prazen, ustnice so se začele tresti in tako je tiho ithela nekaj ur, sedoč sredi travnika, lahka tarča. Nato se je v njej nekaj zlomilo, vsi smo lahko videli, le pograbila je nož ter nahrbntnik ob sebi in začela teči, tekla je in tekla, proti gozdu, bila je le nekaj metrov oddaljena od električnega polja, kjer je arena srečala konec. Dnevi so tekli, vsak strel topa je pomenil tributa manj. Njena dlan je bila polna modric, tako močno se je oklepala noža, njen obraz je bil natrpan s praskami njenih nohtov. Vsi smo vedeli, da jo je pogled na umirajočega fanta peljal v norost. Njeni ušesa parajoči kriki so odmevali po gozdu, medtem ko si je prekrivala ušesa in se v notranjih bolečinah zvijala. In tako je zmagala, z enim umorom na vesti je zmagala ne da bi se tega zavedla.
In sedaj po devetih letih, na četrtino stoletja gre spet noter. Ubogo noro dekle gre spet v areno, prepričano v svojo smrt se bo spet poskušalo boriti s svojimi strahovi.




TOMATO. 15. 4 yrs. PM.


Nazaj na vrh Go down
 
HEWNUS, karleight
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
accpeted
-
Pojdi na: