KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 RIANGLE, kaylegh ravenya

Go down 
AvtorSporočilo
kaylegh riangle

kaylegh riangle


Female group : mentors
hometown : district ?
face claim : leven rambin

RIANGLE, kaylegh ravenya Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RIANGLE, kaylegh ravenya   RIANGLE, kaylegh ravenya EmptyTor Avg 13, 2013 12:22 pm

kaylegh ravenya riangle

SHORT LYRICS


AGE
26

SEXUALITY
hetero

MEMBERGROUP
mentors

HOMEPLACE
district --



''kaylegh ravenya riangle!!'' ko sem zaslišala svoj glas, sem mirno stopila naprej, se ozrla k staršema in bratu, jim podala roko, se suho nasmehnila, sploh da bi jih z nasmehom na obrazu potolažila. ''kaylegh ravenya riangle, kje si?!'' zavlačevanje s prihodom na veliki oder je trajalo in trajalo, nato pa sem pod sabo že zagledala množico ljudi ki je samo strmela vame, v dekle, ki se je držalo popolnoma dobro. poskušala sem se vesti kot da se ne bi nič zgodilo in menim da mi je uspevalo za moja leta kar dobro. pogledala sem k voditeljici ki je na oder poklicala še nekega suhljatega fanta, precej let mlajšega od mene. takoj sem vedela kaj bo z njim. in prav tako sem vedela, da se bo to zgodilo še prvi dan v areni. mrtev bo. moje misli so že potovale na nek nepoznan kraj kjer bom pograbila nekaj stvari in se skrila, morda celo koga pokončala. že sama misel na to me je plašila, a sem poskušala ostati mirna tudi v tistem trenutku. kot ste že slišali v zgornjem uvodu, se kličem kaylegh ravenya riangle, ki sem prav to leto dopolnila preljubih 26 let. čas teče tako hitro. vedno ostajam pozitivna in sploh preveč polna optimizma, vsaj po tej veliki življenski izkušnji, ko sem si priborila zmago na velikih igrah lakote.. no, to je zares nepopisno. v času ko sem preživljala hude bolečine, ubijala druge in iskala izvire vode, sem se naučila marsičesa, tudi poučnega. nekatere izkušnje so mi prišle prav pri lokostrelstvu in ciljanju z nožem, kajti nikoli ne veš, kaj ti bodo še prišle prav, čeprav sta ti vse meni bili v dobro pred kratkim. saj sem vedela da bom ponovno mentorica novima žrtvama. vendar v delu uživam, ko vem da bodo moji nasveti prišli dvema osebama še kako zelo prav. nič ne zadržim zase, le zakaj bi? vse skrivnosti povem, razložim kakšen je občutek, kakšna so najboljša skrivališča, in, in.




URŠKA. 14. 4 YEARS. PM.


Nazaj na vrh Go down
 
RIANGLE, kaylegh ravenya
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
pending
-
Pojdi na: