KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 IVASHKOV, ellie marie

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ellie ivashkov

ellie ivashkov


Female group : mentor
hometown : district 2
face claim : crystal reed

IVASHKOV, ellie marie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: IVASHKOV, ellie marie   IVASHKOV, ellie marie EmptySre Avg 28, 2013 10:09 pm

ellie marie ivashkov

i just shot a man down


AGE
24

SEXUALITY
heterosexsual

MEMBERGROUP
mentor

HOMEPLACE
district 2



Intro

Če mislite, da sem angelček, se ne morate bolj motiti. Čez dan sem trenirana, uglajena zmagovalka iger, ponoči pa morlika. Morim ljudi, ki mojemu stricu dolgujejo denar in ljudi, ki so njegovi sovražniki. čeprav sem komaj 24, sem izkušena morilka. Če še niste ugotovili, sem ženska in sem del Ivashkove tolpe, najbolj strašne tolpe v drugem okrožju.

Izgled

Kako izgledam? No lahko bi rekli, da izgledam kakor katerokoli štiriindvajset letno dekle, verjetno je edina razlika v mojih očeh. hladne so kot železo in ponavadi skrivajo čustva. Že iz malih let, in v areni sem se naučila skrivati čustva za očmi. Moje oči, so rjave, temno rjave in pogosto neodpustljive. Za nekoga tako nevarnega, je moj obraz nekako preveč dojenčkaste oblike. To sovražim, saj me zaradi tega, le malokdo jemlje resno, tega ne prenesem. Lasje, ki vedno prekrivajo vsaj eno oko, so temno rjavi. prekrivajo mojo svetlo kožo, ki prekriva moje malo, 157 centimetrov, visoko telo. Moji lasje segajo skoraj do riti, kar je sicer zelo nadležno, vendar mi je stric prepovedal, da bi si jih postrigla. Vedno imam spete v figo, da mi ne vihrajo po obrazu, kadar sem na misiji. Nihče ne pričakuje, da bi oseba, ki jih bo napadla, bila dekle. To je nekako moja prednost, saj ne pričakujejo da bom tako smrtonostna kot sem.
Kot sem že prej omenila, sem visoka le 157 centimetrov, toda moje telo je močno, močnejše kot bi pirčakovali, za nekoga tako majhnega. z lahkoto lahko dvignem večjega moškega. Tehtam okoli 45 kilogramov, a večina te teže so same mišice. Edina slaba lastnost moje višine, je dejstvo da včasih nemorem premagati svojih nasprotnikov. to je zelo nadležno. moje roke so zelo mišičaste in moji prsti niso kaj preveč dolgi. Na vsakem prstu so vedno urejeni, kratki nohit, ki jih barvam s črnim lakom, tako da se ujemajo z mojo dušo. Imam črno dušo, no morda ne popolnoma črno, temno pa zagotovo. Moj nasmeh je nekaj takšnega kot padli angeli. Kakor da bi nekdo vzel angelski nasmeh in ga uničil z zlobo demona. Nihče ne mara mojega nasmeha, razen Noah, on se ga ne mora nagledati.
Če sem na misiji, na katero me pošlje stirc, imam ponavadi par črnih škornjev, brez pet, črno krilo, ki gre do srede beder in črno oprijeto majico s kratkimi rokavi, s črnim puloverjem, ki prekriva moje lase. Če treniram, imam oblečene kratke hlače (črne) in majico s kratkimi rokavi(zopet črno), s parom tenisk. Ponavadi sem oblečena udobno. No to je to o mojem izgledu, tako da zaključimo s tem, če ne ti bom umorila družino. Wink

Osebnost

No, kot vidiš, sem morilka. Toda nisem popolnoma hladnokrvna, imam nežnejši del, toda če to komu poveš ti bo žal. Obožujem sladkarije, naprimer čokolado. Ljubim čokolado. To vedo le redki, ponavadi to držim zase. Moja druga šibka točka je višina. Ko sem visoko se počutim vrtoglavo in omotično. Kljub temu lahko potujem po strehah hiš, pravzaprav je to moja najljubša oblika potovanja, toda vseeno ne pogledam dol. Bolj ali manj sem se spopadla s tem strahom, toda ne popolnoma. Včasih se ta strah pojavi ob najbolj neprimernem času.
Sem zelo zvesta oseba. Ko si pridobiš moje zaupanje, te ne bom nikoli zabodla v hrbet. (razen če si mi dolžan denar, potem nimam izbire). S tem da sem zelo zvesta sem tudi zelo vredna zaupanja. Moj stric mi zaupa, da bom naredila karkoli me bo prosil, brez da se bom pretirano prerekala ali imela pritožbe, za to sem se tudi javila za igre. Če se že pritožujem, to sliši moj najljubši pliško. (Kdo bi si mislil da imam plišasto žival kajne?!) Pazi, da tega komu ne poveš če ne boš to drago plačal. Moj najljubši pliško je surikata z imenom Padel. Njemu povem vse, kako na skrivaj sovražim svojega strica, skupaj z vsemi, katere me je prisilil ubiti. Tega ne počnem zato ker želim, ampak ker nimam druge izbire.
Ko sem se javila za igre, sem bila prepričana v zmago od samega začetka, že zaradi tega, ker sem tako mala in zato so me drugi takoj odpisali. Prav tako niso vedeli, da sem morila že veliko prej, in da jih lahko brez problemov ubijem. Najljubše orožje na daljavo mi je zagotovo lok, drugače pa bodalo, ali pa nož. Rada mečem nože, lahko jih je uporabljati, no če veš kaj počneš z njimi. Ko sem bila v treningu za igre, sem videla nekaj ljudi, ki niso imeli pojma kaj počnejo z njimi in so se resno poškodovali z njimi. Morala zgodbe: ne igraj se z noži, če ne veš kaj počneš!
Kot sem rekla že na začetku, če misliš da sem angelček, se motiš. Nisem niti blizu tega, kar bi lahko imenoval angel, prej padli angel. Če bi imela krila, ne bi bila bela, zagotovo bi bila črna kot noč. Ne bi bila lepa, bila bi potrgana in strašljiva. Toda nimam nič proti. Sem grešnica, a vsaj imam namen.

Zgodovina

Okej, najprej moj izgled in osebnost, sedaj pa še želiš izvedeti še mojo zgodovino?Nadležen si. Prav. Očitno ti  bom povedala nekaj o moji preteklosti, čeprav ko bom enkrat začela, boš želel da tega ne bi slišal. No ko sem bila stara eno leto, so se moji starši odločili da me ne bodo vzgajali. Niso vedeli, kaj naj storijo z menoj zato so me pustili v rejništvu mojega strica Snakea. On in njegova žena Ivy sta me vzela h sebi in skrbela zame, vzgajala sta me, z mislijo, da sem vredna muk, ki sta jih preživljala, če bom znala ubijati. Začela sta s tem, da sem ubijala male živali naprimer miši in podgane, in tako počasi nadaljevala proti večjim plenom. Stric me je na prvo misijo poslal pri desetih letih. Moškega sem ubila brez pomislekov. Moje misli so bile tako navajene ubijanja, da sem to počela že automatsko. To mi je bilo sicer zelo strašljivo, ko sem ugotovila da postajam pošast. To sem delala samo za to, ker bi me drugače stric vrgel iz hiše in kam bi potem šla?
Če že moraš vedeti, imam le nekaj prijateljev in večina jih je tudi del Ivashkove tolpe. Anita, Noah in še nekaj drugih katerih imen se ne spomnem. Večina jih je zvestih, toda naučila sem se da vedno pazim svoj hrbet, predvsem z starejšimi člani tolpe, saj bi me le ti lahko ubili brez pomisleka. Naučila sem se, da dokler počnem to, kar mi je naročeno, bom imela zveste zaveznike.
Verjetno nisem tega omenila prej, vendar sem tudi prostitutka, to je nekaj kar Capitol sedaj dela z menoj, pred tem pa sem to počela sama. Svoje telo sem prodala, komurkoli, ki je dobro plačal. Ne krivim fantov za to da me odpeljejo v svoje postelje, saj sem precej privlačna. Edini fant, s katerim sem uživala v seksu je bil Noah, ker ve kaj imam rada in mu je mar zame. Spoznala sem ga med treningi, ker sem morala, tako kot ostali, v drugem okrožju trenirati. On je treniral z mečem in enkrat sem ga izvala na dvoboj. Premagala sem ga in od takrat naprej se me drži kot lepilo. Najprej sem se ga poskušala znebiti, toda čez čas mi je prirastel h srcu in priznam, da mi je malce všeč. Je diler in se je pridružil tolpi, da bi bil bližje meni. (Neumen fantič, ko si enkrat v tolpi nemoreš več ven, razen mrtev.)
No to so vse informacije, ki jih potrebuješ o meni. Toda če komu poveš, kar veš o meni, bom izvedela. In verjetno boš umrl na najbolj boleč način in meni ne bo prav nič žal. No, pa adijo.



ALEXIS. 16. 3+. PM.


Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god
ursh



IVASHKOV, ellie marie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: IVASHKOV, ellie marie   IVASHKOV, ellie marie EmptyČet Avg 29, 2013 12:09 am


IVASHKOV, ellie marie Untddditled-3
Nazaj na vrh Go down
 
IVASHKOV, ellie marie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: wash the poison from off my skin :: 
we found a way to escape the day
 :: 
accpeted
-
Pojdi na: