KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 mnenja

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ursh
god
god
ursh



mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mnenja   mnenja EmptySre Avg 14, 2013 2:47 am



mnenja
izrazite svoje predloge, pohvale v tej temi in seveda, če vas kaj moti, pišite sem.


Nazaj na vrh Go down
electra kowalski
tribute
tribute
electra kowalski


Female group : tributes
hometown : district 1
face claim : sarah gadon

mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja EmptyTor Avg 27, 2013 7:10 am

    oh my i am the first one here! :3 torej i would like to say that this forum looks so amazing! celotno skin mi je izredno všeč, sama tema tako ali tako neznansko navdušujoča in res upam, da ta forum ne bo že po enem tednu propadel. zdi se mi, da bo potem ko bo dovolj tributov vse skupaj samo še bolj zanimivo in po pravici povedano komaj čakam! sicer pa sem ugotovila nekaj pomanjkljivosti, ki so seveda čisto vsakdanje ampak je pa ena, ki me nekoliko moti.
    pač ta sidebar kjer je chatbox in vse ostalo je nekoliko širok in tak in dostikrat se pri kakšnih postih ne da razbrati kaj je sploh kdo hotel napisat. sicer to niti ni težava, je pa recimo problem ko hočeš edit-at svoj post, ga izbrisat ali pa kakšnemu postu dati +/-. ubistvu tega niti ne moreš narediti ker "gumb" sploh ne prime. i am really sorry for being pain in the ass, but just wanted to tell you that! mnenja 63924542 
Nazaj na vrh Go down
ursh
god
god
ursh



mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja EmptyTor Avg 27, 2013 7:16 am

    thank you honeyboo! mnenja 63924542 

    ah ja, to deh težav pa pogosto pride ko imamo različno velike ikrane računalnikov ._.
    zdaj je glavna adminka na morju, tako da lahko do takrat samo začasno prestavimo tele widgetse (ob stani) na forum - torej da bodo kot tisti običajni widgetsi. potem bi ti moralo delovati. tako da bom za sprobo premaknila! ^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mnenja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mnenja   mnenja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
mnenja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: cause I'm only a crack in this castle of glass :: 
empty churches with soulless curses
-
Pojdi na: