KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 predstavi se

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ursh
god
god
ursh



predstavi se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: predstavi se   predstavi se EmptySre Avg 14, 2013 12:13 pm



predstavi se
vsi ki se nam želite bolj podrobno predstaviti in vam v likovem opisu vaš alias, izkušnje z rpgjem, leta ne zadoščajo.. no, vsekakor je to prostor za vas. razpišite se - kdorkoli želi.


Nazaj na vrh Go down
sol quinn
tribute
tribute
sol quinn


Female group : tribut
hometown : district 10
face claim : skyler samuels

predstavi se Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: predstavi se   predstavi se EmptyPon Avg 26, 2013 10:26 am


    so, let me be the first to open this theme :3 moje pravo ime je ines, čeprav se trenutno predstavljam kot solarir or, better, you can call me sol (: ta vzdevek sem si izbrala, ker me vsi vidijo kot neko pozitivno osebo, sol pa je sonce v nekaj jezikih. nekaj časa sem bila znana tudi kot medea, ker sem obsedena z grško mitologijo. saj vsi poznamo medeo, ki se je ujela v ljubezen do jasona in ljubezen do njene družine? njemu je pomagala, da je pobil njene brate in prevaral njenega očeta, ukradel zlato runo, pomagala mu je prevzeti prestol, on pa je pozabil nanjo in se poročil z neko lepšo. ona ubije njega, ženo in otroke. the end. ugh, ne vem kako se lahko navdušujem nad tragedijami -.- so, let's start at begging.

    it was about three years ago when i found about art. my first art forum was, today named music world rainbow. i was all happy about it and started to make things in pf. it didn't work really well, for sure (: nekaj dni zatem (ali pa tednov, i wouldn't remember) sem pomotoma naletela na slovenianforum in odkrila eragona, moj prvi forum. še vedno se me da najti tam kot delphine, thought i don't write really anymore. od takrat si samo nabiram izbkušnje in uživam v pisanju. vmes sem skušala uvesti v rpg še nekaj sošolcev, but it didn't work well. nobenemu se ni dalo, razen enemu, ta pa je bil obseden s tem, da mi je sledil po forumih. enough about it... i won't make a whole page out of it, i promise predstavi se 618853027 so, vmes sem si pridobila dovolj grafičnih izkušenj and i love making avatars, really. so, you know now too many things about my rpg experience... why don't we move to my life?

    i'm a normal girl - well, i'm trying to be normal. i'm crazy about chocolathe! white chocolathe, that's my favourite. don't ever eat it in front of me and not let me take some cause you're gonna be without legs and arms in some seconds. so, then there are babies. i have an obession about babies. soseda ima dva malčka, eden je dve leti, drugi pa je bil ravnokar eno. občasno pomagam kot varuška, in mala dva sta res ena taka srčka. tamali je pravi bogec, cel kup alergij, ampak je zato tako navihan in poreden in kaj naj še rečem. mlajši je še večji srček, ampak vragolije pa res uganja. že približno štiri mesece pazim na njiju in sta se me že navadila. ijes! that's what the older one says everytime i show up. so cute, really. but, well, don't listen to me before you get addicted and start playing babydow like i do. how childish. no, naslednji faktor - sovražim delo na vrtu. kdorkoli mi lahko zameri, ampak res sem veliko raje za računalnikom in urim te male spretne prstke, ki tipkajo že skoraj tako hitro kot mislim. res, res sovražim, ko me prisilijo, naj grem ven delat, in mi govorijo da ne smem bit tok za računalnikom in za knjigami. mislim, hallo? pri večini najstnikov je problem, da jim ne moreš spravit do knjig, mene pa ne moreš spravit stran. well, what can i say then? oh, ofc, music. i love bvb (black veil brides rules!) and i like avril lavigne, never shout never, one direction and taylor swift. moja najljubša lokacija za morje je nerezine - to leto sem bila tam s prijateljico, turistično naselje bučanje, hiška 353 - res awesome. i loved it and would like to stay there forever if the internet connection wouldn't suck -.- well, another thing you should know about me - i'm not good with coding, but i'm better with source code. i'm still teaching, but in worst case i'll know how to hack in the most basic stuff (: to ni grožnja, ker ne vdiram, ampak se malce zafrkavam naokoli. kaj pa vemo, mogoče mi bo pa kdaj koristilo. so, this is pretty all what i know about my life. if you want to know more, there is a button called pm. don't be afraid to send me questions, i love meeting new people. so, this is it. enjoy!
Nazaj na vrh Go down
 
predstavi se
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
sweet nightmares :: and show me how to be whole again :: 
dark twisted fantasy turned to reality
-
Pojdi na: